Nie ma jak rozmowa

adult-1807617_640Nasza grupa językowa nie jest zbyt liczna. Ma to swoje wady i zalety. Dla osób,które nie są zbyt rozmowne może być problemem to, że tutaj trzeba rozmawiać i to dużo. Jednak ta drobna wada jest niczym w stosunku do zalet. Dzięki niewielkiej liczbie uczestników zajęć mamy sporo czasu na dyskusje.

Nasze rozmowy na początku były bardzo sztywne. Przedstawialiśmy się sobie, opowiadaliśmy kilka słów o naszej szkole lub pracy i zainteresowaniach. Z czasem jednak to się bardzo zmieniło. Dziś kiedy zamykają się za nami drzwi sali, każdy ma coś do powiedzenia o tym, co się działo w ostatnich dniach. Opowiadamy sobie o naszych sukcesach w pracy i o niektórych porażkach. Wszyscy jesteśmy swobodni i chętni do rozmów. Mogę śmiało powiedzieć, że staliśmy się zgranym zespołem.

Od kilku tygodni spotykamy się już nie tylko w szkole językowej na zajęciach, ale co pewien czas robimy sobie wypady na miasto po zajęciach. Ostatnio siedliśmy w pubie i rozmawialiśmy po angielsku – okazało się, że sporo osób przyglądało nam się jakbyśmy się z choinki urwali:). Ale bawiliśmy się przy tym świetnie.