Mam imię Kasia i zapisałam się ma kurs „Business English” czyli angielskiego biznesowego. Skończyłam studia i chciałabym podnieść swoje kompetencje językowe, aby móc lepiej zaprezentować się potencjalnemu pracodawcy.

Wszyscy wiemy, że współczesny rynek pracy jest bardzo konkurencyjny, a znajomość języków i obsługi komputera, to nie atut, a podstawowe umiejętności.

Ponieważ marzę o pracy w korporacji lub w koncernie, wiem, że certyfikat znajomości angielskiego biznesowego jest niezbędny.

Przeglądałam już program kursu i wiem, że jest dobrze skonstruowany; co szczególnie mi się podoba, to duża ilość rozmówek w zakresie business english. Oczywiście zanim zostałam kursantką, musiałam napisać test z angielskiego – zakwalifikowano mnie do grupy z angielskim średniozaawansowanym wyższym.

Wiem, że większość kursantów to osoby po studiach, które podobnie jak ja chcą pracować w międzynarodowym środowisku. Są także kierownicy i managerowie średniego szczebla, którzy chcą także polepszyć swoje kompetencje językowe.

W kolejnych wpisach będą opisywać moje wrażenia z lekcji oraz to czy kurs spełnił moje oczekiwania. Zapraszam do czytania i komentowania. Miłej lektury 🙂